Jubilejna 30. konferenca "Dnevi slovenske informatike"

Jubilejna 30. konferenca

Vabimo vas, da se nam pridružite na jubilejni 30. konferenci Dnevi slovenske informatike, ki bo od 9. do 10. maja 2023, v Portorožu.  Skupaj z vami želimo na jubilejni konferenci izmenjati ideje, razpravljati o novih tehnologijah, spoznavati najnovejše trende ter se povezovati z vodilnimi strokovnjaki s področja informatike zasebnega in javnega sektorja, doma in v tujini ter jih deliti s ključnimi odločevalci na tem področju. Dogodek je letos prvič organiziran skupaj z Ministrstvom za digitalno preobrazbo in tako se v enem dogodku združujejo tudi vsebine konference Informatika v javni upravi.

Več o konferenci, na spletni strani konference. Člani Slovenskega društva INFORMATIKA imajo 10% popust pri kotizaciji.

Slovensko društvo INFORMATIKA